Shiffa Home Elmalı Karışık Meyve Çayı

Ürün Fiyatı :    7,70 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Elmalı Karışık Meyve Çayı

Shiffa Home Elma Çayı

Anavatanı Kafkasya olan elma, pektinler, B1, B2, B6, C ve E vitaminleri, magnezyum, kalsiyum gibi mineraller içermektedir. Mide bağırsak sorunlarında yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Vitamin, mineral deposu, şifa kaynağı olarak bilinen, en sevilen meyvelerden olan elma ile birbirinden lezzetli meyveler harmanlanarak oluşturulan Elma Çayı, keyifle yudumlamanız için Aksu Vital güvencesiyle, tüketiminize sunulmuştur.

İçeriği: Pyrus malus (Elma ( %60 ) ), Bamya çiçeği, Doğala özdeş elma ve armut aromaları ( % 8), Portakal kabuğu, Limon kabuğu

Kullanımı: Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poşeti daldırınız ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Arzunuza göre tatlandırmadan sıcak veya soğuk olarak servis yapılmasını tavsiye ederiz.

Ambalaj: 2 g x 20 süzen poşet

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2024