Shiffa Home Rlx (Relax) 560mg 60 Kapsül

Ürün Fiyatı :    36,00 TL

stoktayok.gif

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Rlx (Relax) 560mg 60 Kapsül

RELAX (RLX)

Yoğun yaşam temposu ve sağlıksız çalışma koşulları sonucu çağımızda en sık karşılaşılan stres problemi, sinirsel yıpranma, aşırı gerginlik hali ile yaşam kalitemizi etkilediği gibi verimliliğimizi de olumsuz etkilemektedir. Yaşama olumsuz yaklaşım ve negatif ruh hali zamanla farklı rahatsızlıklara da sebeb olmaktadır. Bunun üstesinden gelmek için egzersiz, beslenme düzeninin yeniden gözden geçirilmesi, çevresel koşulların düzeltilmesi elbette çok önemlidir. Bununla beraber çeşitli bitkilerle hayatımızı zenginleştirmemiz gerekir. Relax kapsül içeriğindeki rezene, ıhlamur, lavanta, kantaron, şerbetçiotu, papatya ve melissa ekstresinden oluşan tamamen doğal bitkisel bir üründür. 

Kullanım Önerisi: Yetişkinler için günde 2 kez 2şer bitkisel kapsül yemeklerden önce veya sonra alınabilir.
1. Hamile bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Ambalaj: 420 mg X 60 BİTKİSEL KAPSÜL

Ürünümüz hic bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tad ve kokusunu etkilemektedir.  Ürünlerimizde yapay koku, tad ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeble ürünlerimizde standart bir koku, tad ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabirilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.  Kapsüllerimiz tamamen bitkisel orjinlidir.  Hayvansal hic bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir. Ambalaj olarak , ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli,  sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır. Ekstrakt, ürünün içerisindeki aktif maddenin modern ekstraksiyon işlemleri ile oluşturulan, bitkinin kendisine ait bileşenlerdir

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2024